UNITED MOTORS PEETRI

Automüük
Telefon: +372 663 0022
E-R 9.00-18.00
L 10.00-15.00
P Suletud

Teenindus
Telefon: +372 663 0040
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Kereremonttööd
Telefon: +372 663 0044
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Varuosad
Telefon: +372 663 0061
E-R 9.00-18.00
L-P Suletud

Aadress:
Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald

Üldtelefon: +372 663 0000
E-post: info@unitedmotors.ee

Registrikood: 10527085
KMKR nr: 100537622

Pank:
Swedbank IBAN: EE102200221011596900
SEB Pank IBAN: EE041010220007493011

United Motors asukoht kaardil

Kontakt

Kui teil on millegi kohta tekkinud küsimusi, siis palun täitke all olev vorm.
Täname

Egert Urva

Rait Mamers

Asko Pekkenen

Ingrid Viilo

Margus Kraav

Kasutatud autode ostu- ja müügijuht
margus.kraav@unitedmotors.ee
+372 501 5553

Jevgeni Kanarjov

Kasutatud autode ostuspetsialist jevgeni.kanarjov@unitedmotors.ee +372 56928888

Meelis Kiissel

Tatjana Lilienthal

Finantseerimis- ja kindlustusspetsialist tatjana.lilienthal@unitedmotors.ee
+372 524 8459

Betty Kangur

Finantseerimis- ja kindlustusassistent betty.kangur@unitedmotors.ee       +372 5835 0925

Leino Luik

Tiit Estermaa

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
tiit.estermaa@unitedmotors.ee
+372 663 0040+372 588 75653

Gerto Siiner

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
gerto.siiner@unitedmotors.ee
+372 663 0040+372 588 47466

Tarmo Riiberg

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
tarmo.riiberg@unitedmotors.ee
+372 663 0040, +372 588 79368

Marek Aedla

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
marek.aedla@unitedmotors.ee
+372 663 0040, +372 535 88346

Jaanis Vahi

Rannes Meremaa

Andri Raat

Ahto Aaspere

Margus Varblas

Järelmüügi- ja garantiiassistent
margus.varblas@unitedmotors.ee
+372 588 44266

Raivo Kruuk

Hooldus- ja remondiosakonna juhataja
raivo.kruuk@unitedmotors.ee
+372 663 0048

Jarmo Mitt

Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja
jarmo.mitt@unitedmotors.ee
+372 663 0044, +372 581 12542

Toomas Rumberg

Kereremondi- ja värviosakonna meister
toomas.rumberg@unitedmotors.ee
+372 663 0000, +372 588 71716

Erko Viires

Kereremondi- ja värviosakonna meister
erko.viires@unitedmotors.ee
+372 663 0000, +372 588 79700

Renno Ruubel

Kereremondi-ja värviosakonna juhataja renno.ruubel@unitedmotors.ee
+372 663 0044+372 588 70296

Olger Väli

Marko Vahher

Ardo Luhakivi

Ott Pähna

Logistik / Hulgikliendihaldur ott.pahna@unitedmotors.ee            +372 532 29270

Arina Gamzina

Kersti Rost

Personalispetsialist
kersti.rost@unitedmotors.ee
Üldtel: +372 663 0000
Mob: +372 562 05691

Rain Lassi

Jaanus Nielander

Kristo Karilaid

Marika Kullamaa

Kai Talli